1. Adrese un kontaktinformācija
2. Rezervācijas

Brīvdienu māju rezervāciju iespējams veikt mūsu mājas lapā, tiešsaistē izvēloties kādu no rezervācijai pieejamajiem datumiem.

Rezervācijai pieejamie datumi ir aktuāli brīdī, kad mājas lapas lietotājs uzsāk aktivitāti mājas lapā un tie atjaunojas ar regularitāti katras 15 minūtes. Tā kā pastāv iespēja, ka mājas lapas lietotāja rezervācijai izvēlētie datumi var tikt vienlaicīgi rezervēti arī izmantojot citus reālā laikā rezervācijām paredzētos kanālus, piemēram, telefonu vai citas tiešsaistes platformas, tad situācijās, kad būs radušies dubultas rezervācijas, mājas lapas administrators sazināsies ar lietotāju, lai vienotos par izmaiņām veiktajā rezervācijā. Izmaiņas rezervācijā tiks piedāvātas atkarībā no apstākļiem, un ņemot vērā mītņu pieejamību.

Uzsākot rezervācijas procesu mājas lapā, lietotājam tiek dots laiks 15 minūtes, lai pabeigtu rezervāciju.

Rezervācija ir uzskatāma par apstiprinātu, kad lietotājs ir norēķinājies par rezervāciju, izmantojot tiešsaistes maksājumu sistēmu mājas lapā, un rezervāciju sistēmā nav radušies dubultās rezervācijas, augstāk minēto iemeslu dēļ.

Pieejamas ir 3 brīvdienu mājas. Katrā no mājām ir 3 atsevišķas guļamistabas aprīkotas ar divguļamām gultām, pilnībā aprīkota virtuve, viesistaba, vannas istaba un āra terase. LŪDZU ŅEMT VĒRĀ: katra māja paredzēta 6 viesu izmitināšanai. Grupām, kur viesu daudzums pārsniedz 6 cilvēkus, lūdzu, izvēlēties māju skaitu, kas atbilst viesu skaitam.

Rezervāciju iespējams atcelt jebkurā laikā.

Rezervācijas maksu atmaksā

 • 100% apmērā - atceļot ne mazāk kā 1 mēnesi pirms rezervācijas sākuma;
 • 50% ampērā - atceļot ne mazāk kā 2 nedēļas pirms rezervācijas sākuma;

Atceļot rezervāciju mazāk kā 2 nedēļas pirms noteiktā datuma, maksa netiek atgriezta. Maksa netiek atgriezta arī neierašanās gadījumā, vai gadījumā, ja klients izlemj uzturēšanos saīsināt jebkādu iemelu dēļ.

Ja neparedzamu apstākļu dēļ, viesus nav iespējams uzņemt paredzētajā datumā un brīvdienu mājā, rezervācijas maksa tiek atgriezta pilnā apmērā, bez laika ierobežojuma. Šādās situācijās tiek darīts viss, lai viesiem palīdzētu atrast alternatīvus piedāvājumus naktsmītnēm tuvējā apkārtnē. 

3. Maksājumi

Maksa par rezervāciju jāveic pilnā apmērā no summas, kas norādīta veicot rezervāciju par izvēlēto brīvdienu māju un periodu.

Maksājumu iespējams veikt ar maksājumu karti vai Paypal maksājumu sistēmu (esošiem lietotājiem), rezervācijas laikā mājas lapā. Tā kā karšu maksājumi notiek Paypal maksājumu sistēmā, lietotājam tiek piedāvāta iespēja izveidot Paypal kontu, taču konta veidošana nav obligāta.

Rezervācijas maksas atgriešana, gadījumā, ja rezervacija tiek atcelta saskaņā ar punktu 2, var aizņemt līdz pat 30 dienām, taču vairums maksājumu nepārsniegs 10 darba dienas no rezervācijas atcelšanas brīža.

Mūsu mājas lapa izmanto digitālās drošības sertifikātu SSL (Secure Socket Layer), kas nodrošina lietotāja datu drošību un konfidencialitāti.

Uzmanību: Ja maksājuma laikā rodas tehniskas problēmas un lietotājam netiek piedāvāta iespējam maksāt ar karti, lūgums rezervācijai izmantot citu e-pastu vai mēģināt veikt rezervāciju no citas ierīces.

4. Noteikumi viesošanās laikā

Ierašanās laiks - no 14:00 - 22.00

Izrakstīšanās laiks - līdz 12:00

Klusās stundas - 23:00 - 7:00

Uzturēšanās laikā viesu pienākums ir ievērot vispārpieņemtās uzvedības normas, cienot pārējos viesus un viņi privāto mantu, kā arī ievērot noteiktās klusās stundas. Tāpat viesu pienākums, uzturoties brīvdienu mājās, ir ievērot visus elektro un uguns drošības noteikumus, kā arī saudzīgi apieties ar pieejamo inventāru gan iekštelpās, gan ārā.

Smēķēšana iekštelpās ir aizliegta.

Mājdzīvnieku uzturēšanās ir atļauta bez papildus samaksas, iepriekš par to brīdinot (atzīmēt papildus piezīmēs, veicot rezervāciju).

Bezmaksas auto novietošana Nītaigā teritorijā - iepriekšēja rezervācija nav nepieciešama.

Privātuma politika un sīkdatnes

5. Personas dati

Veicot rezervācijas mūsu mājas lapā, no lietotāja tiek prasīti sekojoši personas dati:

 • Vārds, Uzvārds;
 • E-pasts;
 • Telefona numurs;
 • Mītnes valsts;
6. Personas datu apstrādes mērķi

Jūs piekrītat, ka Jūsu personas dati tiek izmantoti šādiem nolūkiem:

 • Elektroniskai un/vai telefoniskai saziņai saistībā ar Jūsu rezervāciju;
 • Rezervācijas nodrošināšanai;
 • Kvalitatīva pakalpojuma nodrošināšanai;
 • Jūsu personas dati netiek nodoti trešajām pusēm un/vai izmantoti citām aktivitātēm vai procesiem, kas nav tieši saistīti ar Jūsu rezervācijas nodrošināšanu un izpildi.
7. Personas datu apstrādes tiesiskie pamati

Personas dati tiek asptrādāti balstoties uz šādiem tiesiskajiem pamatiem:

 • Normatīvo aktu noteikta juridiskā pienākuma izpilde;
 • Rezervācijas veikšanai vai izpildei;
 • Leģitīmās intereses nodrošināšanai;
 • Datu subjekta piekrišana;
8. Personas datu glabāšanas ilgums

Personas dati atbilstoši definētajiem personas datu apstrādes mērķiem un normatīvo aktu prasībām, tiek glabāti

 • kamēr pastāv juridisks pienākums datus glabāt saskaņā ar normatīvajiem aktiem;
 • kamēr normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā var realizēt savas leģitīmās intereses;
 • kamēr ir spēkā datu subjekta piekrišana attiecīgai personas datu apstrādei, ja nepastāv cits datu apstrādes likumīgs pamats.
9. Sīkdatnes

Sīkdatnes ir teksta datne, kas tiek ievietota mājas lapas lietotāja datora pārlūkprogrammā, lai uzlabotu mājas lapas darbību.

Nītaigā mājas lapā izmanto sīkdatnes šādiem mērķiem:

 • sesiju pārvaldībai un lietotāju autentifikācijai;
 • mājaslapas funkcionalitātes nodrošināšanai;
 • iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku;
 • uzlabotu vietnes darbības efektivitāti.

Nītaigā mājas lapa neizmanto sīkdatnes, lai veiktu lietotāju paradumu izsekošanu.

Nītaigā mājas lapa nesaista lietotāja IP adresi un citus personas datus ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes lietotājs paliks anonīms.

10. Trešo pušu sīkdatnes

Mājas lapā var būt trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics rīks, kuram ir piekļuve šī rīka vāktajiem statistikas datiem.

11. Sīkdatņu kontrole

Datu subjekts var dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles (sīkāka informācija – https://www.youronlinechoices.com). Jūs varat dzēst visas sīkdatnes, kas jau ir saglabātas Jūsu datorā, taču var rasties situācijas, ka apmeklējot vietni, dažas mājas lapas funkcijas var nedarboties.

12. Piekļuve saviem personas datiem un citas datu subjekta tiesības

Lai saņemtu informāciju par Jūsu personas datiem, kuri tiek glabāti un apstrādāti, Jums ir jāiesniedz iesniegums rakstveidā vai elektroniski parakstīts un jānosūta uz augstāk minētajām adresēm.

Datu subjektam ir tiesības pieprasīt personas datu dzēšanu, personas datu apstrādes ierobežošanu, iebilst pret personas datu apstrādi, lūgt personas datu labošanu atbilstoši Regulas noteikumiem.

Ja Jums šķiet, ka Jūsu tiesības uz personas datu aizsardzību ir pārkāptas, Jūs varat iesniegt sūdzību personas datu uzraudzības iestādei.

13. Tiesības atsaukt piekrišanu

Ja personas datu apstrāde ir uzsākta un notiek saskaņā ar datu subjekta piekrišanu, datu subjektam ir tiesības to atsaukt, sūtot atsaukumu uz epastu: bookings@nitaiga.lv

Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā. Atsaucot piekrišanu, nevar tikt pārtraukta datu apstrāde, kuru veic, pamatojoties uz citiem tiesiskajiem pamatiem.